شنبه 10 اردیبهشت 1390 ساعت 08:18 ق.ظ

 

دلناز
جمعه 9 اردیبهشت 1390 ساعت 9:18 PM
آقای غرجی دوست محترم
گله میکنم از شما :آهنگ بد ایرانی
چون من همیشه مقاله های وزین شما را میخوانم به خود اجازه دادم گلایه ی خود را بنویسم نکند منصب جدید شما را بی خیال خوانندگان غیر افغان کرده باشد
با احترام/دلناز 
----------

 

دوست عزیز،  

 

متاسفم که از پست قبلی من اینطوری برداشت شده است. منظور این نبود که اهنگ های ایرانی بد اند. اکثریت اهنگ های ایرانی خیلی خوب اند. اما آهنگ های بد ایرانی هم وجود دارند. همانطور که اهنگ های بسیار بد افغانی و انگلیسی و هندی .... وجود دارند. خب ، ان رستورانت در کنار سلیقه بد تجاری به لحاظ گزینش اهنگ هم بد سلیقه بود. حد اقل از نظر من ( کسی نگوید که سلیقه سلیقه افراد است و حکم سلیقه ی چیزی را اثبات و یا ابطال نمی کند. مطمیینم که صاحب رستورانت گوستو از ان اهنگ ها بسیار لذت می برد. به همین دلیل ان را پخش می کرد)

 

در سفر تخار و بدخشان در مسیر راه اهنگ های ایرانی دلنشین و قدیمی بسیار شنیدیم و بسیار لذت بردیم. من اکثریت ان اهنگ هارا با صدای حمیرا ، معین و ... را در کودکی می شنیدم. برادران من وقتی از سفر ایران بر می گشتند با خود یک بسته کاست اهنگ های ایرانی می اوردند و شب های خانه مان را پر از صدا و سرود می کردند. وقتی بعد از سالها برخی ازان اهنگ ها را در سفر تخار می شنیدم و اقعا نوستالژیک شدم. خیلی صمیمی و زیبا و از خود بودند ان اهنگ ها.  

 

شاد و موفق باشید.
------
به نظر می رسد که کامپیوتر من با دریچه پیام های این وبلاگ کمی مشکل تخنیکی پیدا کرده است. نمی توانم به پیام های دوستان در صفحه پیام ها پاسخ بدهم. ازاین رو این یاد داشت را اینجا گذاشتم. دوستان دیگر که پیام می گذارند اما پاسخ نمی گیرند عذر مرا بپذیرند.

 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo