X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
سه‌شنبه 16 آذر 1389 ساعت 01:41 ب.ظ

 

رو بروی میز دفتر کارم  این عکس از جاوید زیرک نصب شده است. حیات دستیار اجرایی جاوید ان را نصب کرده است.  

 

دفترم به دفتر جاوید زیرک چسپیده است. یک دروازه در میان است. دفتر جاوید همچنان قفل است. برچسب پشت دروازه می گوید که او هنوز رییس اجرایی برنامه است.  

 

یادم می اید از همین دروازه که میان دفتر من و دفتر او باز می شود ٬ روزی رفتم دیدن اش. تازه از بشکیک برگشته بودم. عصر ناوقت بود. بعد از ساعت کاری اش. تا دیر قصه کردیم. از کارهایش گفت. از برنامه هایش. ازینکه که می خواهد درس بخواند و.... از افغانستان گفتیم و از روزگار شکایت کردیم.  

 

قرار شد با هم کار کنیم.  اینک من طبق ان قرار امده ام اینجا کار کنم. اما او ازینجا رفته است...برای همیشه. یک عکس از او روبروی میز کارم قرار گرفته. در چشمهایش دقت و در چهره اش جدیت را می توان دید. شاید به من می گوید: صادقانه و جدی کار کن. انطور که خود کار می کرد.   

 

یادش گرامی باد! 

 

پ.ن. : چند روز پیش یک مشاور خارجی که از ابتدای برنامه با جاوید کار کرده است از من خواست که نگذاریم جاوید فراموش شود. گفتم که طرح های برای زنده نگهداشتن یاد و نام او داریم. گفت که حاضر است در مورد همکاری کند. بعد سرش را تکان داد و گفت: اگر همه ی اعضای رهبری وزارت احیا و انکشاف دهات را یک پله ترازو می گذاشتی و جاوید را در پله دیگر٬ جاوید سنگینی می کرد. چنین مدیری نباید فراموش شود. 

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo